היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

אודות

דיאנה רום - בית של יופי

דיאנה רום הקימה את הקליניקה הראשונה שלה לפני 19 שנה בישוב עדי שבצפון הארץ. היא נחשבת לאחת מחלוצות הקוסמטיקה הפארא-רפואית בארץ. את הידע והניסיון הרב שלה, רכשה בלימודים בארץ ובהשתלמויות בחו"ל במעבדות קוסמטיקה של המותגים המובילים בעולם. דיאנה מומחית בתחום הקוסמטיקה הפארא-רפואית והדרמטרפיסטית ונמנית כיום עם נבחרת הקוסמטיקאיות הטובות והמבוקשות בארץ.

לפני כשמונה שנים הצטרפו אליה שתי בנותיה, מיכל ושלומית, לאחר שרכשו השכלה מקצועית בתחום.
לכל אחת מנשות הצוות תחום התמחות ייחודי הפונה לקהל יעד מסויים.
דיאנה מתמחה בתחום האנטי אייג'ינג והקוסמטיקה הפארא-רפואית. נסיונה רב השנים הקנה לה מיומנויות ייחודיות באבחון העור ובהתאמת שיטות טיפול. דיאנה מלווה את לקוחותיה שנים רבות ומתמחה בטיפולים המיועדים לנשים בעשור החמישי לחייהן.

מיכל מטפלת בנשים בגילאי השלושים פלוס, עשור המאופיין בשינויים הורמונאליים המשפיעים על העור עקב הריונות ולידות, שינוי באורח החיים, שילוב בין משפחה לקריירה ועוד (פיגמנטציה, הופעת קמטים, שינויים במרקם העור).
מיכל אחראית גם על תחום האיפור הכולל איפור כלות, איפור יופי, איפור קבוע וסדנאות איפור אישיות וקבוצתיות.
את הידע הרב בתחום רכשה מיכל כשהייתה חלק מצוות המאפרות המוביל של "בית הספר לאיפור של עדה לזורגן", איתה גם עבדה בהפקות אופנה וטלוויזיה ("כוכב נולד", קליפים לערוץ 24 ועוד). בנוסף הייתה חלק מצוות הדרכת קורסי איפור מקצועי, איפור דיילות אוויר של אל על וכו'.
שלומית מנהלת את תחום הטיפולים בדור הצעיר - נוער עם בעיות אקנה, שיעור יתר ותופעות עור שונות האופייניות לגיל ההתבגרות. כמו כן אחראית על טיפולי הסרת שיער בטכנולוגיית SHR.

לפני מספר שנים מימשו נשות הצוות את אהבתן לתחום האופנה, והשיקו בוטיק אופנה הכולל פריטים המיובאים מאיטליה לצד תוצרת מעצבים ישראלית מובחרת.

למידה והתחדשות מהווים מרכיב מרכזי בקליניקות. הצוות אינו חדל מלהתפתח, להתעדכן ולהישאר בחזית הידע המקצועי, החדשנות הטכנולוגית והשימוש בתכשירים ממיטב החברות והמעבדות בעולם.
המוטו - מקצועיות בלתי מתפשרת ורמת טיפול גבוהה לצד תשומת לב אישית, טיפול מלטף והקשבה.