היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

איפור כלות

ייחודו של איפור כלות
"לאפר כלה זו זכות" אומרת מיכל רום. "להיות חלק מהיום המדהים הזה, להיות שותפה לתחושה המדהימה לאחר תהליך האיפור, להיות אחראית ולו בקצת על תחושת הבטחון של הכלה, זו בהחלט הרגשה אדירה בשבילי. בכל פעם החוויה מעוררת מחדש ותמיד אני מוצאת את עצמי מתרגשת יחד עם הכלה..."

איפור כלות - בדרך לחופה
תהליך איפור כלות כולל מפגש מקדים בו מועלות כל השאלות הרלוונטיות בנוגע למראה הכולל: עיצוב שיער, עיצוב שמלה, אביזירים נלווים, תכשיטים, זר הפרחים וכו.
"בתור מאפרת חשוב לי לדעת בתהליך איפור כלות - כיצד הכלה מדמיינת את עצמה ביום שמחתה. לא כולן יודעות להגדיר, חלקן מבקשות להתאים להן איפור למראה הנכון ביותר וחלקן באות עם אג'נדה ברורה לגבי מה שהן רוצות".
לאחר פיתוח המראה, ממשיכים לעבר איפור ניסיון, בו נקבעים הצבעים והטכניקה. עדיף לערוך את ניסיונות האיפור באור יום, כדי שהאיפור יהיה מונח על העור למשך זמן רב ככל האפשר וזאת כדי לבחון את כושר השרידות שלו בשעות היום השונות ואופן נראותו על פני הכלה.

איפור כלות דורש טיפול בעור לפני החתונה
כשמדובר באיפור כלות מומלץ לבצע טיפול פנים יסודי כשבוע עד שבועיים לפני תאריך החתונה. מומלץ לכלול בתוכו ניקוי עמוק, פילינג פעיל, עיצוב גבות, הסרת שיער פנים, עיסוי ממריץ ומסכה ייעודית לפי סוג העור.
איפור המונח על עור נקי, נמרח באופן מושלם והעמידות שלו לאורך זמן היא גבוהה. לעומת זאת, עור שלא עבר ניקוי עמוק לא יוכל להחזיק את האיפור באופן מושלם לאורך כל היום.

איפור כלות רק לאחר טיפול יופי
ביממה שלפני אירוע החתונה, מומלץ מאוד לעבור טיפול יופי. בטיפול נשתמש בחומרים עדינים, לא מגרים ולא פולשניים. מטרת הטיפול היא להעניק לעור מראה זוהר במיוחד, קורן ומלא ברק. הטיפול כולל עיסוי מרגיע ומפנק שעובד על כל החושים עם תמציות ריח וניחוחות נעימים. התחושה המרוממת בסיום הטיפול בשילוב ההתרגשות תגרום לכלה להרגיש נפלא ולהיראות מדהים.

איפור כלות ביום החתונה
חשוב שהכלה תהיה מאופרת בסגנון מעודכן ואפנתי, אך לא תמיד מה שטרנדי נכון לכל אחת. לכן מיכל משלבת בין מגמות עכשוויות לסגנון אישי בהתאם לאופי, למבנה הפנים ולמראה הכללי שנבחר ליום החתונה.
חשוב להתאים את סגנון האיפור גם לאופי ולזמן האירוע. כלה המתחתנת בצהריים תיראה נכון יותר באיפור מינימליסטי, נקי ובגוונים בהירים. במידה וסוג העור שומני, נבחר בצלליות מט כדי להעניק מראה כללי נוטה למט. כלה בעלת עור יבש תאופר, במידה ותרצה, בצלליות מבריקות למראה חיוני ולח.
באירוע ערב, ניתן להיות יצירתיים ו"פרועים" יותר בבחירת האיפור: בחירת מוקד בפנים - עיניים או שפתיים - מתן הדגשות ליצירת מראה עמוק, דרמטי ומתוחכם יותר.

שיזוף בהתזה כחלק מתהליך של איפור כלות
ב-Diana Rom- House Of Beauty תוכלי שדרג את מראה עורך הכללי בשיזוף בהתזה, המתאים לכלות קיץ וחורף כאחד.
השיזוף נעשה באמצעות מכשיר ספריי המתיז צבע מבסיס חומרים טבעי על פני הגוף. התהליך נעשה ללא קרינה וללא חומרים כימיים (למידע נוסף ביחרו בתפריט "טיפולים נוספים").
כמות הצבע המותז והגוון ניתנים לשליטה בהתאם לרמת הכהות המבוקשת. מומלץ וניתן להתיז נגיעות צבע קלות (נשיקת שמש). המראה המתקבל גורף מחמאות דוגמת "את נראית כאילו חזרת מחופשה.." "העור נראה בריא.." וכו.
הצבע דוהה באופן אחיד לאחר כשבוע ימים ואינו מותיר כתמי עור. כמו כן אין חשש להכתמת לבוש....שמירה על איפור כלות (ערכת SOS)
מומלץ לשים ערכה בהישג יד שתכלול מספר תכשירים לתיקון והוספה.
• דפי אורז - לספיחת שומן עודף מהפנים
• כרית פודרה לפידור עדין
• סומק ומברשת
• אודם / ליפגלוס
• וכמובן לא לשכוח לקחת מסיר איפור עיניים, סבון פנים וקרם טוב אחרי כל ההתרגשות והעבודה הקשה.

מזל טוב!