היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

טיפים לאיפור

מספר כללים לאיפור ערב מחמיא:

מייק אפ

הבסיס לכל איפור.
מייק אפ טוב יוצר אחידות בעור והוא בגדר חובה כבסיס לאיפור המעניק מראה עור זוהר ומתוח.
מלבד הגוון, יש להתאים גם את סוג המייק אפ.
לעור שומני, הנוטה להבריק, יתאים מייק אפ על בסיס מים ואילו עור יבש יסתדר טוב יותר עם מייק אפ שומני.
מומלץ למרוח בעזרת ספוגית סיליקון לחה, בטפיחות ולא במריחות. במידה ועורך נוטה להזיע ולהבריק, פדרי מעט את הפנים בפודרה שקופה.
אחד מהשחקנים הראשיים בתחום המייק אפ הוא מייק אפ מינרלי. הוא מגיע בצורת אבקה ונמרח באמצעות מברשת רחבה. יתרונו הבולט הוא באופן בו הוא מתקבע על העור ומקנה לו מראה אחיד וכמעט שקוף. ניראותו היא מינימלית והתחושה שלו על העור היא אוורירית ולא דחוסה. כמו כן מדובר בחומר טבעי, נטול חומרים כימיים, והאיכותיים שבינהם יכילו מסנן קרינה גבוה- SPF 25. המייק אפ מומלץ בכל גיל ולכל סוג עור.
פודרה

הפודרה היא אבקה הסופחת את הלחות מהמייק אפ ובכך מקבעת אותו שלא ינוע על הפנים. פודרה מומלצת לבעלות עור שמן הנוטה להבריק במהלך היום. עור יבש לעומת זאת, אינו מתאים לשימוש בפודרה. פידור עור יבש מדגיש את היובש ויוצר מראה לא מחמיא. קיימים מוצרים המאחדים את המייק אפ והפודרה לכדי חומר אחד ויישומם על עור יבש יביא לתוצאות טובות.
סומק וצללית

בהתאם לגוון העור, לגוון הבגדים ולהעדפות צבע כלליות.
יישום באמצעות מברשת סומק ובמשיחה גסה בשקע העפעף – דבר היוצר מראה שלם ו"חם" יותר לפנים.
בכל מקרה, צלליות ב-2-3 גוונים מדורגים עדיפות.
להשגת מראה טבעי יש להשתמש בצבעי אדמה על גוניהם: חום מוקה, קפה, כתום עדין. על עצם הגבה העדיפי צבע וניל על פני לבן בוהק. הווניל בעל מראה רך ומחמיא יותר בתאורה ביתית, במיוחד בשעות הערב.
שימו לב! את הסומק ניתן למרוח בשתי אופציות – ליצירת מראה דרמטי יותר משחי את הסומק בקו אלכסוני על עצם הלחי לכיוון האוזן.
ליצירת מראה רך יותר חייכי למראה ומשחי את הסומק על תפוחיי הלחיים. סומק בגוונים חומים יעניק מראה שזוף וטבעי, סומק ורוד "ימתיק" את המראה.
מסקרה

המסקרה חשובה ומדגישה את הריסים תוך הרמת איזור העיניים, מביאה למראה איפור מוקפד ומשווה לפנים מראה אסתטי גם ללא צבעים.
עפרון שחור

את קו הריסים מומלץ להדגיש באמצעות עפרון שחור לצד צללית שחורה, המעניקה מגע של מראה מעושן. העפרון מדגיש את העין וממקד אותה במראה הכולל של האיפור.
גלוס/אודם

בשימוש רב צבעים העדיפי מריחה של צבע אודם בהיר וטבעי יותר.
ברק לעומת מאט

לאיפור מבריק יש גם חסרונות. הפנים מחזירות אור ובפנים בעלות קמטים, ההחזר הינו בלתי אחיד. באיזור עם קמטים השתקפות האור מהפנים תיעשה מקוטעת והאיזור ייראה כהה יותר תוך הדגשה לא רצויה של הקמט.
קרם חלקיקים אופטיים

קרם ייחודי הכולל חלקיקים אופטיים מבית פיטר תומאס. החלקיקים מעניקים אפקט ויזואלי ע"י "איסוף" האור. התוצאה - עור קורן וזוהר.
הקרם מטשטש לחלוטין את הקמטים ומקנה לעור גוון אחיד.
ניתן לשימוש על פנים מאופרות או כבסיס לאיפור. ניתן לערבב אותו עם מייק אפ ולמרוח. בנוסף, הקרם מכיל רכיבי לחות ומונע בריחת לחות טבעית של העור.