היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

פילינג – טיפולי פנים


פילינג הוא הליך קוסמטי המדמה תהליך טבעי של השלת העור ויצירה של תאי עור חדשים. תהליך זה קורה בתדירות גבוהה בעור בעודו צעיר. עם ההתקדמות בגיל, פוחתת עוצמת התהליך והעור מחדש את עצמו פחות ופחות. כך, העור צובר יותר תאים מתים, יותר כתמי עור ישנים, נזקים שהעור צבר ושאר מרעין בישין. לכן חשוב כל כך לדמות את התהליך הטבעי באופן קוסמטי, באמצעות הפילינג. פילינג קוסמטי הוא למעשה תהליך של קילוף השכבות העליונות של העור והסרת תאים פגומים ותאים מתים, תוך כדי גירוי העור ליצירת תאים חדשים.

למי מתאים פילינג?

בסביבות גיל 30 מתחיל תהליך ההזדקנות של העור, כתוצאה מגיל כרונולוגי, בתוספת גורמים שונים המאיצים את התהליך. לכן, מומלץ להתחיל בטיפולי פילינג תקופתיים החל מגיל 30, לטיפול ומניעה.
פילינג בשיטה הכימית מתאים מאוד לנשים וגברים הסובלים מצלקות וכתמים של פוסט אקנה. השילוב של פילינג כימי עם קרן אור מוביל לשינוי ניכר של פני העור ועידון מראה הצלקות והכתמים.

סוגי פילינג

פילינג מבוצע בשלוש שיטות: מכנית, ביולוגית וכימית. השיטה המכנית והשיטה הביולוגית הן שיטות עדינות, כאשר השיטה הכימית היא הפולשנית מבין השלוש.
השיטה המכנית

כוללת קרצוף של העור באמצעות תכשיר גרגירים או באמצעות מכשיר פילינג המכונה "מיקרו דרמבריישן", שמלטש את העור באמצעות קריסטלים. השיוף חושף את העור ומאפשר לחומרים הפעילים לחדור פנימה.
השיטה הביולוגית

מתבצעת באמצעות מריחת אנזימים על העור, הגורמים להשלה עדינה של תאי עור מתים. זוהי השיטה הפחות פולשנית והעדינה ביותר מבין השלוש.
השיטה הכימית

מתבצעת באמצעות שימוש בחומצות, כגון חומצות אלפא הידרוקסיות, חומצה סלצילית ואף חומצות מקלפות כגון חומצת TCA. החומרים הללו בחלקם יוצרים פגיעה בתאים, ובדומה לכווית שמש, התאים מתקלפים לאחר מכן. חלק אחר של החומרים גורם להמסה ממוקדת של "הדבק הבין תאי", וכך נפרדים התאים זה מזה ונושרים משטח הפנים בצורה זריזה ויעילה. חדירות החומצות גבוהה והן מסייעות בשיפור משמעותי של מראה העור.

אישה מורחת פילינג


שלוש השיטות מיושמות בכל טיפול פנים במידות שונות. לאחר אבחון העור, אנו מתאימות לכל לקוחה פילינג שנכון ביותר לסוג העור שלה, גילה ומצב עורה - עדין ורגיש לעומת עבה וקומודוגני וכ'ו.

סדרת טיפולים באמצעות פילינג בשיטה הכימית

פילינג בשיטה הכימית מיושם בקליניקות של דיאנה רום בסדרת טיפולים בת 6 מפגשים. הטיפול מוכר גם כטיפול אנטי אייג'ינג, כשבועיים לפני תחילת הסדרה מקבלת הלקוחה קרם פנים על בסיס חומצות ומשתמשת בו בהתאם להוראות בהכנה מוקדמת למיקסום תוצאות הטיפול. בכל טיפול נמרח על העור פילינג בריכוזים שונים, ובסוף התהליך נבצע קילוף מבוקר של העור.
על מנת לחזק ולהעצים את פעולת החומרים הפעילים בפילינג, משולב בכל טיפול גם טיפול בקרן אור (פוטורג'וביניישן) באמצעות מכשיר ה-IPL. השימוש במכשיר מסייע לחידוש פעולת הרקמה התת עורית, למראה עור מוצק ולהבהרה משמעותית של כתמים.