היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

שיזוף בהתזה

שיזוף בהתזה הוא שיטת שיזוף חדשנית שפותחה בארצות הברית, ומשיגה לא רק עור שזוף אלא גם עור זוהר ומבריק. השיזוף בשיטה זו הינו בריא ובאישור משרד הבריאות. ב-10 דקות העור מקבל את גוון השיזוף המבוקש, אחיד ומושלם – בלי חול, בלי בזבוז זמן ובלי להזיע בשמש הקופחת. שיזוף בהתזה שינה כליל את תפיסות השיזוף שהיו נהוגות לפני המצאתו, שכללו בעיקר שהייה ממושכת מתחת לשמש הקופחת. אצלנו חוף גורדון, אצלהם הוואי. ישראל אמנם עומדת בכבוד במקום השלישי בעולם (אחרי אוסטרליה ושכנתה ניו זילנד) בשכיחות המלנומה - סרטן העור הקטלני ביותר, אבל היא לחלוטין לא פוסחת על אזורים ברוכי שמש אחרים.

העור הוא אחד האיברים המדהימים ביותר, בוודאי הגדול ביותר שבהם, המכסה כמעט את כל הגוף ומהווה 15% ממשקלו. עוביו של העור משתנה בחלקי הגוף השונים ובניגוד לכפות הרגליים, שם הוא מגיע עד סנטימטר, באזור הפנים והמצח הוא יכול להיות דק יותר ממילימיטר. הנתון המדהים ביותר אולי על העור, הוא שהוא מהווה חלק ממערכת החיסון, שכן חלק גדול מכדוריות הדם הלבנות בכלל לא נמצא בדם אלא ברקמות העור.

עכשיו שאתם יודעים את כל זה על העור, קל יותר לתפוס מה קורה לו כשהוא צריך להדוף את עוצמתן המזיקה של קרני השמש מעליו, למנוע מהן לפגוע באיברים פנימיים, ולספוג אליו את כל הנזק. קבוצת הסיכון הגדולה ביותר כוללת את בעלי העור והעיניים הבהירים, אלה שיש להם הרבה שומות מלכתחילה וגם אלה שמתהדרים ההיסטוריה משפחתית של מלנומה. שיזוף בהתזה למעשה מציע אלטרנטיבה בריאה לקרני השמש, שכבר הוכח ודבר מלפני ומלפנים אודות נזקיה היסודיים והמקיפים.

שיזוף בהתזה על גוף אישה

איך מתבצע תהליך שיזוף בהתזה?

השיזוף מתבצע באמצעות מכשיר שפולט אויר בלחץ קבוע, ומתיז תמיסה על העור, כך שמתקבל שיזוף מהיר ואחיד. החומר היוצר את השיזוף נקראDHA - סוכר תלת פחמני, המופק מגליצרין ומצוי בירקות. החומר טבעי, אינו נספג בגוף ואינו גורם לרגישויות.

תמיסת השיזוף המכילה DHA מותזת על השכבה החיצונית של העור, האפידרמיס, ויוצרת שינוי בגוון העור תוך כדי מגע עם התאים. המשתמשים בשיטה חוסכים מעצמם נזקים ארוכי טווח הנגרמים לשכבות הפנימיות של העור כתוצאה מחשיפה לקרני השמש, הפועלות על שכבת העור הפנימית ומחוללות נזקים ברמת התא. התמיסה מתייבשת בזמן ההתזה על העור ולכן התהליך אורך כ- 5 דקות בלבד, שבסופן העור מקבל גוון ברונזה בכהות לבחירתך. במהלך 8 השעות שלאחר ההתזה, מתחזק הגוון ונעשה עמוק יותר, לכן לא מומלץ להתקלח לפני כן. לאחר התהליך, העור נותר שזוף למשך 7-10 ימים. כדי לשמור על הצבע ולהאריך את טווח שהותו על העור, מומלץ לעשות שימוש יום יומי, לאחר המקלחת, בשמן גוף ללא אלכוהול. אין מניעה מפעילויות גופניות או רחיצה בים או בבריכה, אך בעת השהייה בשמש השימוש במקדם הגנה רצוי ומומלץ עם או בלי שיזוף בהתזה.

הנה כמה דוגמאות למהו קרם הגנה יעיל:

החברות המובילות בעולם, כמו למשל דרמלוג'יקה, פיטר תומס, גינו ומארי קור, מתאימות את הקרם לפנים ו/או לגוף, על פי עובי ורגישות העור. הן גם משקיעות במחקרים ומפתחות את חסמי הקרינה היעילים והאיכותיים ביותר בעולם במדד החסימה, המקבלים את איושר משרד הבריאות האמריקני (FDA). תכשירי ההגנה לשמש של דרמלוג'יקה מספקים הגנה כנגד קרני UVA ו- UVB תוך טיפול במצבו הייחודי ושיפור מראהו של כל עור. דרמלוג'יקה מציעה שני סוגי טכנולוגיית הגנה: חסמי שמש כימיים, המגנים על העור מקרני UVA ו- UVB על-ידי ספיגתן, וחסמי שמש פיזיקליים, המשקפים ומחזירים את הקרניים המזיקות. קרם ההגנה לפנים של פיטר תומס עשיר ומזין בלחות, בעל אפקט אנטי אייג'ינג להגנה על העור, ומעניק לעור מראה רענן. קרם ההגנה לגוף מגיע בצורת ספריי 30SPF, המועשר באנטי אוקסידנטים ווויטמין E, המספקים הגנה ולחות לעור, בניחוח רענן, מעניקים לעור מראה בריא וקורן.

*תמיסת השיזוף מאושרת ע"י משרד הבריאות הישראלי וע"י ה- FDA האמריקאי.