היופי שלך, הידע שלנו.
התקשרו עכשיו! 052-4339725

קוסמטיקה מתקדמת

תחום הקוסמטיקה עבר תמורות רבות בשלושת העשורים האחרונים ובעשור האחרון צבר תאוצה תודות לשיתוף פעולה של הרופאים והקוסמטיקאיות, במטרה למצוא פתרונות לבעיות עור שונות ועל מנת להגיע לתוצאות מקסימליות בטיפולים.

בעבר לא היה הבדל מהותי בין הקוסמטיקאיות, והן נבדלו בעיקר ברמת השירות והאינטימיות שנוצרה בינן לבין הקליינטיות שלהן. אולם כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והידע הרפואי, הפערים עצומים והקוסמטיקאיות נבדלות ביניהן בתחום המומחיות שלהן ובחדשנות שהן מציעות בטיפוליהן.

תחום הקוסמטיקה הפארא-רפואית מתקדם ומתחדש כל הזמן מעצם טבעו, בהיותו מתכתב עם תחום הרפואה. הקוסמטיקאיות הפועלות בתחום זה, מטפלות באמצעות תכשירים רפואיים דוגמת חומצה גליקולית, הגורמים לתהליכים קוסמטיים בשכבת התא וכך משנים את מראה העור מעומקו, בשונה מקוסמטיקה של תמרוקים הפועלת ברמה השטחית בלבד של העור.
קוסמטיקאית פארא רפואית הינה קוסמטיקאית מוסמכת, בעלת ידע קליני, שעובדת בשיטות מתקדמות, בהן השתלמה, וממשיכה לעדכן את הידע הקליני שלה ללא הפסקה.
ההבדל בינה לבין קוסמטיקאיות אחרות נעוץ בצורת החשיבה ובידע של הקוסמטיקאית, שיובילו לטיפול המתאים ביותר לסוג העור ולשימוש בחומרים מסוימים ולא באחרים.

אצל הקוסמטיקאית הפארא-רפואית הדגש הוא על התוצאה ועל השינוי העמוק בעור הפנים המתרכז בשלושה מישורים עיקריים: הזדקנות העור, פיגמנטציה ואקנה.

חומרי הטיפול מבוססים על חומרי הגלם ברמה הטהורה והגבוהה ביותר, וריכוז החומרים הוא מקסימאלי על מנת לאפשר פעילות בתאי העור שיובילו לשינוי אמיתי. טכנולוגית התכשירים בהם משתמשים היא טכנולוגיה מתקדמת וביניהם תכשרירים טראנס דרמליים, ננו טכנולוגיה, טכנולוגיה של שחרור מושהה ועוד.

לצד הקוסמטיקה הפארא-רפואית קיימת הקוסמטיקה הקלאסית, הקיימת עוד מימי היופי של קליאופטרה. בתחום זה נעשה שימוש בתכשירי קוסמטיקה מפנקים ומטפחים, המעניקים חווית יופי רב חושית. השילוב הוא בין טיפולים נעימים ומפנקים של מגע רך ועדין ושימוש בתכשירים המעניקים זוהר ותחושת רוגע נעימה.

Diana Rom - House Of Beauty הוא עסק מקצועי המפעיל מרכז טיפולים מתקדם בתחום הקוסמטיקה בארץ, בהן משולבים טיפולים של קוסמטיקה קלאסית יחד עם טיפולי קוסמטיקה פארא-רפואית. העיקרון המנחה אותנו בטיפולים הוא הקפדה על איכות הטיפול ואחריות על תוצאותיו, לכן אנו שמות דגש רב על פיתוח הידע הקוסמטי והרפואי ומקפידות על חשיפה מתמדת לטכנולוגיות חדשות, הן ברמת התכשירים והן ברמת המכשירים, המעניקים לקליניקה את העצמה החדשנית הנדרשת על מנת לפתור בעיות עור שונות. מגוון הטיפולים המוצע מאפשר לכל אחד ואחת לקבל את הטיפול הנכון ביותר עבורו בסטנדרטים מקצועיים ובלתי מתפשרים.
תחום הקוסמטיקה

איזה בעת טיפול פנים

חידוש עור דרמטולוגי
קוסמטיקה רפואית - אנטי אייגינג
מדוע עורנו מזדקן? מה אנו יכולים לעשות כדי לשמר את המראה הצעיר והרענן
ומהם הטיפולים הקבועים הנדרשים לשמירה על העור על כל שכבותיו?
על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא בכתבה הבאה.
קרא עוד
קוסמטיקה רפואית - אסתטיקה רפואית
טיפולי פנים - הבהרה
כתמי עור מופיעים בגילאים שונים, אבל שכיחים יותר בגילאים מתקדמים כתוצאה
מחשיפה לא מבוקרת לשמש, פיגמנטציה וטיפולי עור לא מתאימים.
קוסמטיקה רפואית מתקדמת מציעה פתרון יסודי לטווח ארוך בשילוב קרן אור- IPL.
קרא עוד]
טיפולי פנים - טיפולי שגרה
טיפולים קוסמטיים הם עניין שבשגרה עבור כל אישה, ויותר ויותר גם עבור כל גבר.
למה חשובים טיפולי השגרה? מה תרומתם לטווח הארוך? ומאיזה גיל חשוב להתחיל להקפיד עליהם?
הכל על טיפולי שיגרה בעור בכתבה שלפניכם.
קרא עוד
טיפול קוסמטי - טיפול משקם
למרות שמם, טיפולי יופי מעניקים הרבה יותר מאשר רק יופי.
מטרתם לנקות, להעשיר, ללחח ולטפל בעור בשכבות העמוקות שלו ולא רק כלפי חוץ.
טיפול היופי בדיאנה רום - בית של יופי, הוא למעשה טיפול משקם.
מתי כדאי לבצע טיפולי יופי ומה הם כוללים?
קרא עוד